Pobaw se s nami:D

10. července 2008 v 13:54 | denísekdc
Jdou 3 rajčata ulicí a zpíwají si my tři my tři.Potká je muž a říká:tady se zpíwá na maso,na maso.Rajčata jsou na hokejowém utkání a zpíwají si hip,hip hura.Wyjdou wen a jdou do kina,kde si zpíwají sandokan,sandokan.Wyjdou wen a za rohem se stane wražda prijde k nim policajt a powídá kdo to udělal a rajčata my tři,my tři a jak jste to udělali? Na maso,na maso.Půjdete do wězení hip,hip hurá.Kdo wás zachrání sandoka,sandokan.

Maminka pošle Pepíčka do krámu pro wydru a ptz je Pepíček ještě malý,tak místo wydra říká wy- dwa. Přijde do krámu a říka prodavačce:dáte mi prosím jednu wydwu a paní my žádnou wydwu nemáme,ae maminka mě poslala pro wydwu.A nemyslela náhodou wydru,ano odpowí Pepíček a tak mu ji paní dá a Pepíček jde domu a cestou potká 2 policisty a 1 říká:tady něco smrdí a Pepíček wydwa.

U lékaře:,,pane doktore,wečer nemůžu usnout.Musím pořád myslet na tisíc wěcí!" ,,Tak tedy wypijte pred spanim sklenici kyseleho mleka."A pak klidně budu spát?" ,,To sice ne,ale budete myslet jen na jednu wěc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KySeLá RyBiČkA KySeLá RyBiČkA | 29. září 2008 v 16:08 | Reagovat

hh docela good ;)

kdyby si chtěla náký nový tak písni :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama